| ღAnaSawakoღ a întrebat:

Cine imi poate da un program pentru modificarea filmuletelor si pentru a adauga pagini(adica sa apara ca o pagina cu un scris )si sa-mi de-a si un tutorial video va rog frumos! cine imi da tot ce am cerut ii dau funda si vot! vreau raspunsuri urgenteee am nevoie urgenttt

Răspuns Câştigător
| VLΛD a răspuns:

Avs video editor
http://www.youtube.com/watch?v=DQji5USC-9M

2 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ explică:

Mss mult

| SpawNury a răspuns:

Avs video editor strica calitatea clipurilor. Incearca sa folosesti Sony vegas cu care poti salva in HD chiar daca iti ia putin mai mult timp la render [ salvare ]