| bibigaby a întrebat:

Cine imi spune si mie un telefon cu touch screen; cu cablu usb; cu bluetooth; si memora interna sa fie mai mare de 25? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| diamar a răspuns:

Samsung Galaxy mini. Tata are si este foarte multumit de el! Sper ca te-am ajutat. Fundita?

7 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Nokia 5230
Nokia 5235
Numai bine!

| LaRySa2011FeAt1SeRgIu a răspuns:

Iti trebuie un IPhone4 este foarte bun pentru tine nu te mint este cu tot ce ai scris tui acolo

| KenJi a răspuns:

LG Optimus Me P350, OS Android, USB, Bluetooth, memorie interna 1.80 GB, card de la 2 GB pana la 32, Wi-fi, touch screen foarte rapid, camera 3.2 MP. O alegere foarte buna, crede-ma si eu am telefonul asta si merita toti banii

| geo_fili_2006 a răspuns:

LG GD510 Pop pentru ca am si eu :D
-touch screen,cablu de date, bluethooth, memorie interna 42 mb, suport card microSD merge pana la 16 Gb uite aici o adresa cu toate specificatiile http://www.gsmarena.com/lg_gd510_pop-2949.php
si lista cu preturi http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-lg-gd510-pop-7826207

funda? :D

| badboyvlad a răspuns:

Majoritatea! laughing
Eu am Samsung Corby care are specificatiile tale si are memorie interna de 50MB

| stefana21 a răspuns:

IPhone 4 de 32 GB sau 16 GB