| soby47 a întrebat:

Cine imi spune un program care ma lasa sa intru pe camerele web ale altor persoane :d? el fara sa stie

3 răspunsuri:
| adsfsf a răspuns:

Ce m-am saturat de cretini ca voi. Ai auzit vreodata de intimitate?

>.>

| emilie_8883 a răspuns:

Este un program `ilegal`. pnm...
nu se gaseste asa usor. du`te si intereseaza`te pe la hackeri poate faci o afacere cevasmug
App. Intimitatea e necesaralaughing
sau cred ca vrei sa-i spionezi pe bunica de la etju 3 cand se ubeste cu bunicusmug

| FallenB a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamagesc, dar fara vreun accept nu ai cum sa te conectezi la o alta camera.