| chio97 a întrebat:

Cine imi zice de unde pot descarca windows xp free!? dati link plztongue
Si sa imi ziceti si cum sa il pun pe cd plzzz! Fundita:Xpuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Foarte simplu, cu nero! Si sa nu te mai complici prin setari dai dublu clik pe imaginea de cd iso/nrg alegi viteza burn.Eu iti recomand windows 7 sau 8, dar e alegerea ta!=>http://h33t.com/......etails.php

| eXtreme21 a răspuns:

Ti-am trimis un mesaj privat[PM], verifica-ti mesajele si spune-mi daca ti-am fost de ajutor.winking