| DJ Next a întrebat:

Cine imi zice vriu siti de unde pot scoate programe pentru hackeri,,, sa fie si putin descrise adica ce poti face cu ele

Răspuns Câştigător
| ElektroViruss a răspuns:

Poti sa iti faci un cont pe http://rstcenter.com. acolo sunt cei mai buni hackeri din ro. au si o sectiune pentru download programe :)
Ar trebui sa inveti programare ca sa te apuci serios de hack. Poti incepe cu Pascal | C++ | Phyton | PHP |

Bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica un program care sa te ia de manuta si sa te duca la puscariehee hee nu cred ca exista asa ceva.

| Kattan a răspuns:

Numai hacări peste tot măi nene...
Paca ca vrem sa fim mari cunoscatori in hakărit, dar nu stim limba romana.