| CiocolataAlbaAerata a întrebat:

Cine ma ajuta pe mine? imi explicati va rog cum se instaleaza YM! pe tableta ( Samsung galaxy tab 2). puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Creatorul24 a răspuns:

Te duci in Google Play, scrii la cautare yahoo messenger si dai click pe el si dai install sau instaleaza. Funda daca te am ajutat happy

| CiocolataAlbaAerata explică (pentru Creatorul24):

Trebuie cumva sa am cont pe google?

| Creatorul24 a răspuns (pentru CiocolataAlbaAerata):

Da, trebuie sa ai cont pe google cu @gmail.com la sfarsit happy

6 răspunsuri:
| Georgy090 a răspuns:

Il descarci de pe net si il instalezi normal ca si pe pchappy

| Creatorul24 a răspuns (pentru Georgy090):

Georgy ce are ea este o tableta cu android nu este calculator cu windows cum ai tu happy

| Georgy090 a răspuns (pentru Creatorul24):

La fel se face si pe IPad 3?

| Creatorul24 a răspuns (pentru Georgy090):

Nope. Pe iPad intri in App Store si cauti yahoo messenger. E cam aceeasi chestie ca la Android dar e alt sistem de operare si nu se blocheaza asa usor