| ovidasmihai a întrebat:

Cine mă ajută să găsesc subtitrări în română pentru filmele următoare dau fundiţă? Winnie the Pooh and Christmas Too; Pooh's Grand Adventure - The Search for Christopher Robin; Winnie the Pooh's Most Grand Adventure; The Adventures of Tom Thumb & Thumbelina

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Intra pe www.subtitrari.exsto.ro . Aici gasesti toate subtitrarile, aparute in limba romana sau oricare alta (va trebui sa le dezarhivezi cu ajutorul WinRAR).
Bafta! ;)