| JeleUUU a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu un cont de 4story peste 20 nivel ii dau la schimb un program de spart parole si 2 id de fete tari. Daca aveti si vreti sa dati contactati vlady_01@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| baki3 a răspuns:

Vlad sunt victor din pitesti si am un cont de lvl30 ti-l dau daca imi dai un cont de pe metin2.ro

5 răspunsuri:
| marioxxl11_5374 a răspuns:

2 id-uri de fete tari? hahaha, cine crezi ca are nevoie de fetele tale labagiule?

| JeleUUU explică:

Am cont pe metin daca dai cont de 4story til dau contacteza vlady_01@yahoo.com

| JeleUUU explică:

Victor vrei cont de metin iti dau contacteaza-ma

| JeleUUU explică:

Victor acum til dau contacteazama

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Da-mi 1 vopsit...esti valo tare!