| diana_7450 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Azi nu mi-a mers internetu si cand in sfarsit functioneaza nu ma mai lasa sa deschid Skype-ul.Imi da un mesaj prin care imi spune ca din cauza Windowsului.Messul merge dar nu inteleg de ce nu ma lasa sa deschid Sype. Va rog spuneti-mi cum pot rezolva problema.

2 răspunsuri:
| Adi2ro a răspuns:

Fa o poza la ecran cu eroarea respectiva si trimite linkul cu poza prin mesaj. Trebuie sa fii mai clara ca altfel nu prea te pot ajuta astia pe aici.

| DubStep a răspuns:

Pai incearca sa reinstalezi skype si daca nici atunci nu merge, descarca alta versione de skype si o sa mearga