| mihaelutzamy a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un program de lipit videoclipuri dar sa iasa cum trebuie?! va rog frumos.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu recomand Xilisoft.Video.Converter.Ultimate. sau chiar programul din windows movie maker http://www.youtube.com/watch?v=-CpXiRk3H4o

| iMwrr a răspuns:

Sony Vegas pro 11 sau 12, l-am folosit si eu si pot sa iti spun ca e foarte usor de folosit. In maxim 2 zile inveti sa te joci foarte usor cu el, daca te mai uiti si la niste tutoriale de inceput pe youtube.
Baftawinking