| LeonardoDiCapra a întrebat:

Cine ma poate ajuta primeste funda big grin Mi-am pierdut parola la un i di de messener...Sa intamplat ca imi stia cineva parola adica cineva care nu se pricepea la net si nici nu avea net, dar totusi putea sa mi-a dezvaluie.Am schimbat arola de mai multe ori pentru ca imi arata eroare.Atunci m-am enervat si am renuntat. Dar de fapt parola mi se schimbase, iar acum nu o mai stiu...stiu careva cum sa imi iau parola in apoi ca nici raspunsurile la intrebarile acelea nu le mai stiu crying help crying dau funda promit big grin big grin big grin

4 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra explică:

Dar măăă nu pot sa mi-l recuperez cu "mi=am pierdut parola: sau cu ceva de genu deoarece nu mai stiu raspunsurile de la intrebariile alea I don't want to see

| HellGirl4EverInHell a răspuns:

Aaa...stiu si eu incearca sa dai la forgot password si completezi acolo la uitat parola sau nu mai pot intra in cont si iti cere ziua de nastere si etc si vezi ca va mergehappy

| alinapysyta a răspuns:

Pai iti faci alt id si pe acel id dai aici http://www.contrasens.com/......cuiva.html Bafta funda? :X :*

| LeonardoDiCapra explică (pentru alinapysyta):

Hai hai, lasa vrajeala si u o mai arde aiurea, ca stiu smecheria.Doar nu sunt atat de prost incat sa-mi dau propria parola intregii liste de contacte :]]