| Nicoleta123456 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? am uitat parola la id si acum nu mai stiu cum sa mai intru pa el

3 răspunsuri:
| AndreeaIM a răspuns:

Daca ti-ai uitata parola de la id poate mai stii intrebarile pe care ti-leu pus pentru securitate in caz ca iti vei uita parola daca nu le stii nici pe alea idul tau e pierdut sad sper sa-ti amintesti parola happy

| DexTer a răspuns:

Ori trimiti un mesaj la cei de la yahoo, ori iti faci alt Id pentru ca altfel nu mai poti recupera parolawinking

| sutinoo a răspuns:

Singura cale reala prin care poti reseta parola este prin password recovery, pe pagina de login apesi pe "V-aţi uitat ID-ul sau parola?" si de acolo completezi detalile de care esti intrebata, daca ai setat un email pentru recovery norocul tau altfel roga-te sa mai sti detaliile pe care le-ai pus atunci cand ai creat contul.