| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Am un cont de hi5 de vreo cativa ani si tot incerc sa aflu cum il pot sterge.Am facut o prostie si nu mai stiu exact adresa de e-mail si parola; stiu doar link-ul. Stie cineva cum pot accesa contul si sa-l sterg? Va rog mult! Multumesc anticipat. Pentru detalii trimiteti-mi un mesaj privat.

3 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Pai daca stii pe ce adresa de email e facut dai recuperare parola, altfel nu prea ai cum sa intri pe el ca sa il stergi!

| aliss23 a răspuns:

Dai la pagina ta de profil, apoi in colt in dreapta sus scrie mesaje, cont, log out...
dai la cont si apoi in colt sus apare un buton Anulare cont.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este foarte usor... intra pe cont si la optiunile care iti apar sus in stanga. cautati idd si parola acolo. le afli.intri pe cont si dai stefgere totala de la accesorii.si gata asa am patit si eu nu e mare lucru