| Cold a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine sa fac un server de metin2 am instructiunile tot dar nu stiu sa il fac big grin

Răspuns Câştigător
| johnye2 a răspuns:

Tea ajut eu daca imi bagi id mariusx98

2 răspunsuri:
| Cold explică:

Mihai mersi dar poti sa ma ajuti si pe mine cu teamwiver plss add id :dark_teror1240

| mihaiyapici a răspuns:

Ai nevoie de CD. Porma il bagi si astepti. Porma dai run. Dupaia il salvezi unde vrei in my documents o sa iti apara mai multe multe ferestre mici si selectezi metin2 privat server.Astepti sa se incarce si gata.Intri pe el. Dupaia iti apar chesti de genu nume server repeta nume server din astea.Bafffta.Fundita