| lili24 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna de ce nu se pot lasa comentarii la mine pe site, ce trebuie sa modific, am incercat din setting dar nu merge, stiu ca in Editor trebuie sa modific ceva si nu stiu ce?

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Pai poate nu le ai activate din admin.

5 răspunsuri:
| putzulica a răspuns:

Ai blog nu site nu? stiu imi facusem si eu si de asta l-am stersoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ViatadeStrada.Ro este un joc online text-based.
Vrei o experienta dura intr-un joc online cu mafie?
Crezi ca ai fi un gangster de succes? Afla jucand alaturi de noi!

Aici poti juca alaturi de sute de romani luptandu-te pentru suprematie si pentru respect.
Ochi pentru ochi si dinte pentru dinte.

Intra si TU in viata de strada online!
4 mai, 2010

Tocmai s-a adaugat o noua interfata jocului, speram sa va placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://easternmob.com/ cel mai tare joc online cu mafie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.easternmob.com cel mai tare joc online cu mafie go go go

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://viatadestrada.ro un joc super cu mafie go go go