| Ker0s3x a întrebat:

Cine se pricepe la PC-uri și mă ajută să îmi caut niște componente? Să-mi lase un id de mess..sau skype. Nu mă ajutați cu nimic doar dacă știti ca 4 GB RAMI sunt mai buni decât 2. Vreau pe cineva care chiar se pricepe. Fundăă!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Puteai sa pui direct intrebarea.
Despre ce buget este vorba. Daca nu vrei sa raspund aici, dai mesaj sau scrii la adresa din profil.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Ce buget ai si ai periferice?

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Pune intrebarea aici ca daca greseste unul ceva... urla toti pe aici asa pe skype daca greseste cineva nu mai urla nimeni si cine stie ce cumperi http://bit.ly/1m7YZSP

| EduuardGabriel a răspuns:

Placa de baza, buget, te pot ajuta foarte bine happy