| clickstar a întrebat:

Cine se pricepe la Windows 7 si la stickuri USB! Va rog mult ajutati-ma e o mare urgenta! MULTUMESC MULT!

Răspuns Câştigător
| winer98 a răspuns:

Te ajut zi-mi problema

| clickstar explică (pentru winer98):

Am windows xp si vreau sa trec pe qin7. Am facut un stick botabil cu win 7 dar nu- vrea sa-mi porneasaca instalarea cand dau restart la comp.

| winer98 a răspuns (pentru clickstar):

Descarca programul rufus si bagi imaginea iso vezi ca ai instructiununile pe site scrii pe google descarca rufus sau intra direct pe acest link http://rufus.akeo.ie/multumesc pentru funda daca ai probleme cu rufus zi-mi

| clickstar explică (pentru winer98):

Salut da-mi id`ul tau pentru ca nu gasesc saitu

| winer98 a răspuns (pentru clickstar):

Iacob.claudiu1

7 răspunsuri:
| pcuser a răspuns:

Eu zi ce problema ai cu stickuri USB

| clickstar explică (pentru pcuser):

Da-mi id`ul tau

| pcuser a răspuns (pentru clickstar):

Test201176 id