| alexutzualyboss a întrebat:

Cine se pricepe sa imi faca si mie un intro pentru youtube?

FUNDA big grin!

PS: Lasatimi id de messenger sau fb dv daca va pricepeti!

3 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Este foarte simplu:intri pe www.youtube.com si iti alegi ce doresti.Sau iti alegi ce-ti doresti (spre exemplu, o piesa muzicala, si intri automat pe adresa respectiva. Dupa audiere, poti alege, ti se ofera variante. Exista si posibilitatea de a publica ceva pe youtube, exista o procedura pe care o poti respecta. Uneori, te poti abona si ai libertate mai mare.Depinde ce doresti.

| alexutzualyboss explică (pentru oprescudorin11):

Stii sa imi faci un intro?

Ca altceva nu ma intereseaza!

| alexutzualyboss explică (pentru oprescudorin11):

Adica am un intro, dar nu stiu sa imi pun numele meu de youtube pe el!