| ady_5330 a întrebat:

Cine stie ce pot sa fac :am windows vista home premium ma bag pe orce metin si apoi nu imi apare nici un scris. Dau Funda.Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma iti zic eu ca s-ar putea sa fie de la windows are tot asa un pentru Windows 7 si tot nu ii mergea bagati un Xp ca asta e pentru joace :d si ii bun si pentru programe :d

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimba-ti Windows-ul.Un Xp este mai bun.Am avut Vista la cumpararea laptopului si dupa doua saptamani a picat.Am Xp si nu mai am probleme acum.

| vyutsuu a răspuns:

Nu stiu.happy0