| nycu98 a întrebat:

Cine stie cum dau drumu la masina de spalat BEKO wml 15060 jb? fundahappy care butoane trebuie sa apasbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, credeam ca am dat link-ul dar am gresit. Uite aici, in stinga sus ai descarcare manuar utilizare: http://ro.diplotop.com/review/BEKO/WML%2015106%20P

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai in dreapta un buton pe care scrie On/Off. Restul le stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ai aici un manual de utilizare: masina de spalat BEKO wml 15060 jb dar trebuie descarcat.

| nycu98 explică (pentru anonim_4396):

Da-mi linkul plz

| anonim_4396 a răspuns (pentru nycu98):

Scuze, credeam ca am dat link-ul dar am gresit. Uite aici, in stinga sus ai descarcare manuar utilizare: http://ro.diplotop.com/review/BEKO/WML%2015106%20P

| zuzualina a răspuns:

Scrie în MDU (Manualul de utilizare).

Succes laughing.

| nycu98 explică (pentru zuzualina):

Scrie in italiana si nu am manual de utilizarestraight face