| Shukacu a întrebat:

Cine stie cum pun parola pe un folder?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe folder, Properties, Security, si acolo alegi cine are voie sa il acceseze sau ce sa ii faca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe folder>Add to archive>de pe General muti la Advanced>Set password...>pui parola dupa aceea din nou parola>bifezi casuta de la Encrypt file names>OK
Sper ca te-am ajutat.Bafta!

| iInfinityDarkness a răspuns:

Cu winRar

| Black00 a răspuns:

Sauuu...mai simplu folosesti FolderGuardwinking e mai sigur nu mai tu il poti folosi

| Amerator a răspuns:

Apesi clik pe casuta cu pitici apoi astepti s-a dspara toti 7 iar apoi ramai u cu alba ca zapada si faci ce face maicata si cu tact cand nu sti acasa.

| torsi a răspuns (pentru Amerator):

De acord laughing

| Shukacu explică (pentru Amerator):

O sa am grija sa ai cat mai multe nefolositoare si eronatebig grin