| Yellow2013 a întrebat:

Cine stie cum sa il faci pe tatal tau sa iti ia un PS Vita cu Little Big Planet? Asta este o intrebare pentru gameri pentru ca ei stiu mai bine cum sa faci asta sau de la ori cine care a patit asa ceva cu un lucru.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De fapt asta e o intrebare pentru copii care vor o consola portabila cu un joc, si in nici un caz pentru gameri.

| SorinLebron1981 a răspuns:

Iti zic eu cum faci... ii zici lu taicatu ca daca nu iti cumpara iei nota mica la scoala, el normal nu o sa te bage in seama vi cu un 2 acasa si apoi o sa urle si daca tot nu iti ia mai iei un 2 pana iti cumpara cand iti cumpara iei 10 si gataaaa http://bit.ly/1bZn4pf

| andreicaia99 a răspuns:

Depinde ce lagatura ai cu tatal tau, cum inveti, in fine sa nu ma abat de la subiect. roaga-l sa iti ia si spune-i ca chiar iti doresti si de Craciun asta vrei. nu cred ca daca asta e singurul lucru care il vrei si nu sute. nu ti-l cumpara!

| catalinm93 a răspuns:

Apucate si invata ia note mari si mai vorbim