| andrey843 a întrebat:

Cine stie cum schimb numele pe facebook.De exemplu daca am numele Sh Attat Andrey sa imi schimb numele in Andrey Xd?

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Click la Contul meu sau Profilul meu ca nu mai stiu cum scrie exact, si dai setarile contului.Iti apare acolo nume, e-mail si mai multe.Da click pe nume si pune cel care vrei tu.Succes!:*

2 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

E usor pe profilul tau da-i sus la contul meu apoi selectezi setarile contului da-i apoi la prima casuta editeaza si iti scrii numele

| dyonline88 a răspuns:

Intri la Account--account settings--name--...si gata, schimbi numelehappy.nu uita:Save changes