| JusTPauL a întrebat:

Cine stie cum se pune la winamp sa se schimbele melodiile una dupa alta fara sa se opreasca, adica sa inceapa alta cand il umtimile 10 sec se termina alta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe fereastra principala de la winamp, langa volum, ai acolo scris config, dai click pe el si se deschide acea mica fereastra in care ai si egalizatorul, si acolo butonul cu 2 sageti inegale ca marime numit toggle crossfading between tracks il pornesti si setezi sencudele!

5 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Ca sa se schimbe una dupa alta cu ajutorul tau, faci cum a zis 'al de sus. Ca sa se schimbe fara sa te bagi si tu, selectezi toate melodiile care le vrei (faci click pe ele tinand apasat pe ctrl), apoi dai pe "play in winamp" Bafta.

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Apasa pe toogle replay e o sageata rotundahappyFunda?

| JusTPauL explică (pentru Jackson_Andreas_1997):

Daca ma mai ajuti cu detalii nu n-am inteles

| JusTPauL explică (pentru Jackson_Andreas_1997):

Daca ma mai ajuti cu detalii nu n-am inteles.