| alexandruth a întrebat:

Cine stie de unde pot cumpara o carcasa noua pentru un Nokia X5-01 sau X5? Vreau linkuri, nu-mi recomandati sa caut eu pe internet sau prin magazine.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Precum ti-au spus si eu, nu exista, daca nu exista nu o poti schimba, nu ai ce face, doar sa-ti schimbi telefonul, daca asta te deranjeaza atat de rau.

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Atunci nu ai sa-ti gasesti, daca esti dezinteresat sa-ti cauti si pui pe altcineva nu ai sa-ti gasesti, cel mai bine du-te cu el la gsm si o sa-ti schimbe ei carcasa(la orice gsm). Succes!

| alexandruth explică (pentru daassh):

La GSM spune ca nu au si ca nu gasesti asa ceva in tara. Nu comenta daca nu stii. Am fost la 3 GSM-uri si mi-au dat acelasi raspuns si pe net nu gasesc NICAIERI. Deci?

| daassh a răspuns (pentru alexandruth):

Precum ti-au spus si eu, nu exista, daca nu exista nu o poti schimba, nu ai ce face, doar sa-ti schimbi telefonul, daca asta te deranjeaza atat de rau.