| bogboy101 a întrebat:

Cine stie id REAL a lui Selena Gomez,Debby Ryan, Joe Jonas, Peyton List? Sau Facebookul? dau funda PROMIT

Răspuns Câştigător
| Dope a răspuns:

...Ce vedeta mai foloseste "Messenger"? Acum e in voga Twitter! Iar "Facebook'ul" oficial al Selenei Gomez este acesta : https://www.facebook.com/Selena?ref=ts&fref=ts. E oficialul! Acolo posteaza. A anuntat pe Twitter, pe site'ul ei oficial si pe alte retele de socializare, ca acela este. Sper ca te-am ajutat. :)

4 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

Tu chiar crezi ca aceste "vedete"pe care le-ai enumerat tu stau in fata pc sa vorbeasca cu fanii, nu au id-uri de mess, facebook poate au pagini oficiale dar nici acolo nu sunt ei in spate

| summergirl25 a răspuns:

Nu stiu, dar si eu incerc sa gasesc

| Sevilica a răspuns:

Facebokul selenei gomez cred ca este SELENA GOMEZ

| canalgogar a răspuns:

Hannah_grasana