| Anonimul3315 a întrebat:

Cine stie niste programe de inregistrat ecranul(Recorder). Am incercat fraps dar mi se imparte videoul in bucati.Am incercat hyper cam 2 dar sunetu venea in intarziere, am incercat camstudio si cand se incarca sunetu se bloca.Am incercat Zp screen recorder dar nu mi se auzea vocea. Zau asa ce programe tampite fac desteptii astia? Va rog raspundeti-mi rapid. Stiu ca intrebarea trebuia pusa la Jocuri/pc online dar m-am gandit ca e cava ce voi face in timpu liber. Oricum va rog ajutati-ma. Fundita +votbig grin.

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Când termini, dai CTRL + P (ca sa se pună pauză), și iți va apărea meniul unde ai pauză, stop, etc. Dai pe STOP (pătratul ăla), și gata, fișierul va fi salvat acolo unde ai decis tu sa îl salvezi

13 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

SM recorder. Este bun!

| Anonimul3315 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Da cum fac sa opresc videoul? De exemplu eu acum filmez. Cum opresc filmarea? Ca la celelalte programe de care am zis la intrebare acolo arata undeva stop recording sau apasa f2 ca sa opresti filmarea.Deci cum oprresc recordarea sa zic asa.

| Anonimul3315 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Mersi uite ti-am dat un fundoi laughing.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Anonimul3315):

N-ai de ce happy Mersi laughing kiss

| Anonimul3315 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Salut din nou.Auzi eu cand am incercat sa inregitrez cu programu care mi l-ai dat si dadeam stop imi arata ca cica (Media Converter NOT found on your machine). Stii de unde sa-l downloadez?

| Anonimul3315 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Apropo acolo mia mai zis ceva ca cica vrei sal downloadezi si sal instalezi? Oricum eu am dat okey si nu gasesc acolo. Nici macar nu e un site despre media converter.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Anonimul3315):

Buna! Iti dau id meu prin mesaje, ca sa te pot ajuta

| Anonimul3315 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Sall. vezi ca tiam bagat id-ul. cand ma accepti?

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Anonimul3315):

Imediat intru pe id (pe la 8 )

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Anonimul3315):

Când termini, dai CTRL + P (ca sa se pună pauză), și iți va apărea meniul unde ai pauză, stop, etc. Dai pe STOP (pătratul ăla), și gata, fișierul va fi salvat acolo unde ai decis tu sa îl salvezi

| ShAd0wS a răspuns:

Camtasia studio 7

| Anonymash a răspuns:

Eu iti recomand din toata inima:BANDICAM 2.0.3.674. Cu el faci si facecam.Este bestial.L-am incercat si n-am cuvinte, crede-ma!