| eliza7943 a întrebat:

Cine stie o aplicatie de photoshop bunaa?
Imi place cum isi editeaza Adrian de la puterea dragostei pozele si m-ar interesa aplicatia.
Multumesc?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Affinity Photo e cea mai buna alternativa.
Sau GIMP, daca vrei ceva gratuit.

Important e sa stii sa lucrezi in ele, in oricare dintre ele poti obtine rezultate interesante daca te pricepi.

4 răspunsuri:
| Rd79 a răspuns:

Aplicatie de photoshop? @.@

| Aube a răspuns:

Nu stiu ce vezi tu in filme. Acolo se poate truca orice. Dar o aplicatie buna de editat fotografii, este doar cu plata. Serviciile gratuite sunt pentru editari minore.

| eliza7943 explică (pentru Aube):

Nu este in filme laughing) vorbesc fix de pozele lui de pe Instagram

| Aube a răspuns (pentru eliza7943):

"Adrian de la puterea dragostei" Cand scrii asa, mai ales ca-ti mai lipsesc si niste semne de punctuatie, ce vrei sa inteleg? Cum ai scris, asa ti-am raspuns.