| xjustfearless a întrebat:

Cine stie programe bune anti-hackeri? dau fundita.

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Sunt prostii astea. Nu exista HACK.
Cei pe care i-ai auzit tu probabil ca le-a fost violata intimitatea, au patit asta tot din vina lor. Intr-un fel sau altul si-au dat acordul, instaland ceva sau cine stie ce. :)
Ca sa stai tu cu inima impacata, iti recomand un antivirus mai light gen avast, avira sau AVG si un firewall separat, preferabil ZoneAlarm, pe care il gasesti aici:
http://www.filehippo.com/download_zonealarm_free/
Este free, isi face treaba, si are si o chestie draguta care iti arata traficu. :D

| ronin33dan a răspuns:

NU exista asa ceva! Trebuie sa inveti foarte bine securitate de sisteme! Ptr inceput poti sa-ti instalezi Ubuntu, o sa-ti schimbi imaginea despre ceea ce inseamna HACK odata ce vei invata acest sistem de operare!

| adriangabor92 a răspuns:

Anti-Hacker Expert 2003 1. 6, Anti-Hacker 1. 9. 4

| Ady00pk a răspuns:

Daca vrei ceva mai simplu si bunhappy Nod 32 Internet securityhappy
Crede-ma as putea sa-ti dau multe programe complicate dar asta face ceva decenthappy

| Laura a răspuns:

Anti-hack pentru ce? Dacă pentru calculator, un simplu antivirus... dacă pentru un site, există niște coduri care previn injectiile MySql.

| Dove a răspuns:

Avast.