| nikoleta93 a întrebat:

Cine stie sa faca un servar de cs sa imi lase si mie id sa imi explice cum se face. dau fundita :*

6 răspunsuri:
| NimeniAltu_9511 a răspuns:

Salut eu mi-am facut server daca vrei dj_Petri2001 si iti arat cum sa faci tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna cristina ia un id de-al meu si iti zic eu dai niste buzuri ca sa stiu cine esti ovidiu_adresports

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am rasp da care vrea sa joace cs fara coduri sa intre pe sv asta aquma l-am faqut o sa bag ce map vreti voi.si in functie de katy sunteti 89. 47. 214. 231:89

| waly98 a răspuns:

Waly_cypryan stiu sa fac svhee hee)