| dadaaaaa a întrebat:

Cine stie site de wallpaper pentru Samsung Corby.Nu zedge pentru ca il stiu. Mie imi trebuie pentru toate cele 3 ecrane.Cum sunt acelea din telefon big grin

34 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Aste se numeste tema si poti dawnloada de aici http://www.dl4all.com/search/theme+corby.html

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Uite aici poti gasi ceva poze de fundal pentru Samsung corby: http://mariuscump.wordpress.com/......720-x-320/ si mai era un site dar am uitat! oricum poti scrie oricand pe http://www.google.ro urmatorul text si iti va da rezultate: free download imagini de fundal pentru Samsung corby
succes;)

| symo_2617 a răspuns:

Am si eu telefon de ala la care trebuie poza pentru toate cele 3 ecrane...si sinncer sa fiu nu stiu nici eu site

| AddaXD a răspuns:

Si eu am CORBY si se gasesc teme pentru el pe google. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mforum.ru/wallpaper/samsung-s3650-corby-en.htm

uite merge perfect.iti alegi 3 poze.upload.save.si gata :D

| RaPuka a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama ce belea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinamoboy, in primul rand:noul samung corby nu are teme din cauza telefonului.(este prea nou, deci nu au iesit teme)so.Las`o baltaoh go on.Si apropo:site-ul pe care ni l`ai aratat tu acolo, este prost, platesti pentru. teme, si este vrajeala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sscorby.com poate gasesti ceva care te intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti asa...Cauta Samsung wallpaper creator si ti le creezi tu cu pozele care iti placbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt pe www.sscorby.com dai pe wallpapers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mariuscump.wordpress.com/......720-x-320/ aici este wallpaper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mariuscump.wordpress.com/......720-x-320/

nu se numesc teme... teme nu sunt ink pentru corby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.sscorby.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti faci singur. eu am facut cateva. deschizi in paint poza care vrei sa fie in partea stanga, setezi rezolutia la 720X320 si iti mai raman 2 spatii libere. deschizi celelalte 2 poze in paint dai copy si paste in spatiu liber d la prima poza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres uite aici ai vreo 10 imagini direct pentru cele 3 ecrane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt se numesc multi display wallpapers si se gasesc f greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu scrie pe google poze pentru corbi si apasa pe primul si al doilea sait acolo vei gasi destule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

720x320 wallpapers scrii pe google, sau mai usor...umnet.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu si am si program paint pentru corby!
idul meu - emilian_96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.zedge.net/wallpapers/3419/samsung-s3650-corby-wallpapers/ acesta este un site foarte bun...sunt superbe wallpapers-urile si are si jocuri.mai multe... sper sa iti fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe goagle si scrie fundaluri pentru Samsung corby si dai pe prima prop crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mobile9games Samsung corby si cand intri pe site uitete in dreaptra ca sunt mai multe lucruri acolo sipati sa iei imagini si le unesti in paint.Eu asa fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte misto rasounusl lu tebsxmult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu nevoie va rog daca exista program de desenat pentru corby va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu... http://mariuscump.wordpress.com/......720-x-320/

| Bica1453 a răspuns:

Eu stiu altfel eu pot teme sa bag pe el din alea de iphone cine vrea sa ma caute pe mes id cbica30@yahoo.com sa vedeti cum am sa va fac telefonul printrun video facut de mine http://www.youtube.com/watch?v=1gwEHog44OU

| Bica1453 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nZtRocsanCk aceasta tema de corby puteti sa o luati de la mine tot idul cbica30@yahoo.com deci dati pe video si vedeti despre ce e vorba

| iiPucca a răspuns:

Http://mariuscump.wordpress.com/......720-x-320/
sper sa iti fie de ajutorr:x

| MyriamMM a răspuns:

Http://mariuscump.wordpress.com/......20-x-320/.
mie imi palc foarte mult acestea. le-am luat pe toate aproape. sper sa-ti fie de folos:)