| dadaaaaa a întrebat:

Cine stie site de wallpaper pentru Samsung Corby.Nu zedge pentru ca il stiu. Mie imi trebuie pentru toate cele 3 ecrane.Cum sunt acelea din telefon big grin

33 răspunsuri:
| RaPuka a răspuns:

Http://www.mforum.ru/wallpaper/samsung-s3650-corby-en.htm
este cel mai tare iti faci cu tine poze
!
sau cu ce vrei

| Kristyna12 a răspuns:

Http://mariuscump.wordpress.com/......720-x-320/ si http://mariuscump.wordpress.com/......720-x-320/ sper sa iti placa,au tot felul de imagini cum vrei tu, am si eu Samsung corby si mi-au fost de ajutor, sunt foarte frumoase da clik si vei vedea sunt asa cum vrei tu pentru toate cele 3 ecrane