| Antaury97 a întrebat:

Cine stie un emulator de Xbox 360 sau de ps3 care sa mearga? procesor intel core 2 duo 4G RAM placa video ATI Radeon 5600. am tot vazut ca exista emulatoare de xbox360 si ps3 dar nu stiu care is...

Răspuns Câştigător
| regele1 a răspuns:

Chiar daca ar exista un emulator...ar fi nevoie de un super-computer ca sa poti emula un joc de pe aceste console.

| Assassins a răspuns (pentru regele1):

Da si de asta ai tu pc de lemn.

6 răspunsuri:
| regele1 a răspuns:

Is chiar curios sa vad un video cu voi jucand...sa zicem God of War 3 sau Uncharted sau ce mai vreti voi pe PC.

| DJ97 a răspuns (pentru regele1):

Si eu sunt curios sa vad asta laughing, si antaury e bine ca i-ai dat funda regelui, e singurul care stie pe ce lume traieste si care stie despre ce vorbeste. bravo!

| Antaury97 explică:

... mai bine nu dadeam funda regelui...

| Castig001 a răspuns:

Pai scuze dar de ps3 chiar nu stiu dar pentru xbox 360 este xeon v1.0 dar recomand xeon v1.2

| KemySweetKid2o11 a răspuns:

Da xeon v1.2 e bun si app regele taci ma ca la ce pc are mere sa emuleze ca eu am laptop(nu stiu daca am scris corect) procesor Intel Core i3-370 cu 2. 400ghz; 500 gbz si merge restul nu mai stiu dar poponica foloseste xeon v1.2 ca o sa mearga sa emulezi naruto battle 5 sau Svr2011 sau ce vrei tu bafta!