| Nuia a întrebat:

Cine stie un script HTMl caredeschide pagina actuala in browserul internet explorer? fundita si raman datorbig grin

3 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Nu exista asa ceva. Daca browserul default e altul decat IE atunci nu ai cum sa deshizi respectiva in IE.
Pentru alte intrebari despre computere uite aici un blog fine: http://www.tutorialepc.ro

| Dash a răspuns:

Pagina actuala (adica chiar asta) se poate copia in Internet explorer daca copiezi link-ul in bara de adrese (pagina va aparea exact la fel).

P.S. Scuze daca nu am inteles intrebarea si nu asta era raspunsul pe care-l cautai. big grin

| TitiDrLove a răspuns:

Pagina tpu.ro? laughing) nu ai sa gasesti astfel de scripturi gratuite + ca nu e html