| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un site unde pot sa marchez ce episoade am vazut dintr-un serial?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Twee - keep track of tv-series -pentru Android
Trakt.tv Are mai multe optiuni, nu stiu daca o sa gasesti toate serialele dar poti sa bifezi cand si ce seriale/episoade sau filme ai vazut, mi se pare ca pe baza lor o sa-ti faca si recomandari de alte seriale/filme.
followmy.tv asta e mai mult o platforma de socializare dar poti si aici sa bifezi ce ai vazut.
http://telfie.com
Eu folosesc IMDB-ul, poti sa-ti faci si liste separat sau pur si simplu sa le dai note episoadelor si astfel stii ce ai vazut si ce nu. Insa acum ca ai zis, cred ca o sa incep si eu sa folosesc trakt, arata bine. :)

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma uit la mai mult de 10 seriale, asa ca nu tin minte numerele
Incearca si tu sa te uiti la atatea si vezi ce bine tii minte

| Niklauss a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma uit la mai mult de 10 seriale si tot le tin minte

| anonim_4396 explică (pentru Niklauss):

Si eu le tin, dar totusi uneori uit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi ca la intrebari nu iei nici un punct
Si ma doare fix undeva de puncte
Jeez, ce minte ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vrut sa scriu jeez, dar asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 18 ani ai o mentalitate de rahat

| DoneZORgane a răspuns (pentru anonim_4396):

LOL laughing) Ce mentalitate de rahat are, ca spune adevaru? Ai vreo 10 intrebari in care numa te lauzi ca te uiti tu la nu stiu ce serial, i-ati "Toor" si sa vezi acolo "seriale" whatever asta de mai sus a spus bine, NOTePAD

| anonim_4396 explică (pentru DoneZORgane):

Ok, parerea ta
Nu-mi pasa mie de nici un punct, eu am vrut sa aflu parerile altora despre acele seriale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Notepad big grin

| August99 a răspuns:

Tvshowtime.com... este si aplicatie

| Felissa13Eden a răspuns:

Vezi-online
La mine se selecteaza automat episoadele pe care le-am vazut happy