| GulDan a întrebat:

Cine stie unde imi fac si eu poze? nimeni nu imi face o poza buna vreau si eu sa am poze calumea cu mine.Se pricepe cineva deaica?

5 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Depinde din oras esti

| petre059 a răspuns:

Am prieten un fotograf profesionist, ce poze vrei sa-ti faci, explica, vorbesc cu el si se rezolva daca esti din Bucuresti.

| GulDan explică (pentru petre059):

Poi o poza mai artistica. majoritatea care ai pun sa-mi faca se prostesc gresesc mereu ceva si de aia vreau sa-mi faca cineva care le are cu pozelehappy pai imi dai id-ul, facebooku sau ceva de contact sa vb?

| petre059 a răspuns (pentru GulDan):

Este plecat,am vorbit cu sotia lui, daca e mai vb saptamana viitoare, dar sa-mi spui exact ce vrei, portofoliu, poze in natura sa stiu ce sa-i spun