| esperar a întrebat:

Cine stie unde sa vad online ( si sa se vada bine, sa nu se opreasca din 2 in 2 secunde laughing ) meciuri de baschet din NBA. Sa le vad in direct e cam greu, ca se dau cam la 2-3 noapte, daca le da in reluare este bine. LA Lakers :X { sau sa fie un program ceva }

4 răspunsuri:
| Black a răspuns:

Daca Online merg din 2 in 2 secunde e de la internetul tau sad

| esperar explică:

Zi site unde sa vad meciuri de baschet NBA live sau in reluare care da, pentru ca sunt la ora 2-3 noaptea...

| ad0tza a răspuns:

Gnttv poate

| EdyYedy a răspuns:

Meciurile din NBA se vad pe dolce sport