| Parazitu_5010 a întrebat:

CINEVA CARE SE PRICEPE LA CALCULATOR! Cand deschid calculatoru netu nu merge trebuie sa intru in control panel sa tot dau repair, restart apoi peste 20-30 de min isi revine si merge. Stie cineva ce problema are? FUNDA RASPUNSU BUN!

Răspuns Câştigător
| NuConteazaShinee a răspuns:

1 incearca sa iti reinstalezi placa de retea
2 daca ai laptop si esti pe router incearca sa resetezi router-ul
3 Daca dupa ce instalezi software-ul de la placa de retea si tot nu merge incearca sa faci update la windows thinking
4 Daca tot nu va merge suna-ti provider-ul (Adica de la cine ai tu net-ul RDS, UPC sau cine o fi) ei iti vor da cateva informatii despre niste setari din protocol.
5 Daca tot nu va merge incearca sa iti reinstalezi windows-ul si de preferat w7 sp 1 daca te tine calculatorul sau schimbal cu orice alt windows in afara de cel pe care il ai

3 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

@Parazitu_5010: Fa ce ti-a spus AnimeVictor
@BebeBubuu: La voi totul se rezuma la o reinstalare a Windows-ului? Nu imi merge Spider Solitaire - Ce sa fac? - Reinstalez Windowsul?
@stoc: Daca tot esti asa mare specialist, de ce nu iti gasesti singur un astfel de site?

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

thinking Ai putea sa iti reinstalezi windowsu', sau ma rog programul de operare happy

| stoc a răspuns:

Eu sunt specialis in calculatoare dar iti zic doar daca imi gasesti un sait triburile speed care locul unu sa aiba 10 sate si sa fie cu viteza mare... pana atunci nu-ti zic