| Andi_Razvan_1996 a întrebat:

Cineva mi-a schimbatparola de la id-ul de mess. cum pot sa imi schimb parola ca am uitat intrebarile... am un id alternativ pe acel id, pot sa chimb parola folosind cel de-al 2-lea id big grin?

Răspuns Câştigător
| StartingANewLife a răspuns:

Dai click pe "am uitat parola" si apoi iti scrii id-ul de mess pentru care ai nevoie de parola, iar apoi vei avea 2 optiuni: sa alegi intrebarile sau adresa alternativa. dai click pe adresa alternativa si ti se va trimite un mail la acea adresa. intri acolo pe mail si iti poti scrie o parola noua.
happy

1 răspuns: