| Danipol a întrebat:

Cineva mi-a spart contul de Facebook si l-a dezactivat, ce pot face?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai poti face nimic, atata vreme cat este deja dezactivat.
Fa-ti altul, dar de data asta ai grija sa NU mai dai nimanui adresa de email si parola.

| JicaContra a răspuns:

Daca, contul e facut pe numele tau adevarat, cu datele personale corecte, poti sa scrii la FB si sa ii rogi sa te rezolve, iti vor cere copie dupa acte, poze, etc.
daca nu, adioz si n-am cuvinte... alt cont!

| SporeBox a răspuns:

Poate l-a dezactivat doar pentru o perioada de timp. Asteapta sa vezi ce se intampla dar mai bine ar fi sa iti faci altul intre timp. Poate poti sa ii contactezi pe cei de la Facebook si sa le explici situatia si poate te ajuta ei. Daca faci rost de el schimba-i parola si nu o mai da nimanui.