| pulx a întrebat:

Cineva mi-a spart parola de la yahoo messenger si incepe sa imi stearga din prieteni.Ce as putea sa fac ca am uitat intrebarile acelea de la schimbarea parolei si mai e si o rpoblema mai am si conturi pe Romtelecom si pe Orange ce as putea sa fac plss.

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DE unde sti ca iti sterge din prieteni? SI nu trebuie sa stii intrebarile ci raspunzurile da-mi id tau sa vb cu el os sa zic daca imi raspunzi iti dau un cont mare prietenul meu preferat zi mie id si eventual parola care era ultima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami mie contul de mess si iti schimb parola findca ma pricep sau daca nu poti sa intri pe el til sparg asculta til dau printrun mesaj privat!

| pulx explică (pentru anonim_4396):

Man am intrat pe cont si am vazut ca incepe sa imi stearga din lista sad4

| anonim_4396 a răspuns (pentru pulx):

Spune-mi contul si parola trecuta prin mesaj iti zic contul numai funda dupa aia imi trebuie. Dupa ce rezolv problema imi dai fundita ok? Daca mai vrei contul damil prin mesaj

| pulx explică (pentru anonim_4396):

Man lasa ca am schimbat parola

| anonim_4396 a răspuns (pentru pulx):

Pei mai ai probleme?

| pulx explică (pentru anonim_4396):

Nu acum numai am niciunul sters din lista

| anonim_4396 a răspuns (pentru pulx):

Ma bucur din suflet pentru tine ce bine sper ca ai pus o parola foarte buna! Daca vrei sa ma contactezi la danilo_solaja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui dai funda de curios nu ti-o cerwinking

| Anddreee a răspuns:

Nu iti trebuie raspunsurile de la intrebarile alea ca sa schimbi parola.

Cum intri pe mess ai in partea de sus scris "Messerger"( chiar deasupra pozei). Dai acolo pe urma la "My Account Info"
Iti apare o pagina si scrii parola pe care o ai acum, apoi iti apare alta pagina si ai acolo scris cu mov "Sing-In and Security" iar dedesubt "Change your password" si o schimbi. Nu e mare lucru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anddreee):

Dar nu poate sa intre pe cont!

| Anddreee a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a spus asta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anddreee):

Ok daca nu stie sa schimbe arola pfffffff nu?

| Anddreee a răspuns (pentru anonim_4396):

A zis deja ca a schimbat-o raised eyebrows

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anddreee):

Bine ba

| raidxp a răspuns:

happy happy Parola de yahoo NU! ti-o poate sparge nimeni, doar daca ti-o scrii tu undeva si ti-o vede, dar de spart NU SE POATE ASA CEVA!

| anonim_4396 a răspuns (pentru raidxp):

Se poate exista programe cauta pe youtube exista sigurat!

| mariusmmc a răspuns:

Pentru cei care vor cateva trucuri de aflare a parolelor add m_marius_catalin@yahoo.com ( aflare nu spargerewinking )