| sw33tLilleVampire a întrebat:

Cn imi explica cum fac cont pe facebook?

7 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Dai search pe google "facebook", intri pe site-ul oficial si te inregistrezi. Completezi tot ce trebuie si gata!

| Iahimder a răspuns:

Intri pe adresa de facebook, dai inregistrare si scrii acolo numele tau, o adresa de email valida si cam atat din cate stiu eu. succes

| Intruder19 a răspuns:

Intri pe http://www.facebook.com/
Completezi casutele de pe pagina, confirmi mail-ul si gata contul

| MasterGoldX a răspuns:

Pai e simplu, urmezi pasii ce ti se da. iti scrii nume,prenume,e-mail, parola, selectezi s3xul si data nasterii. dupa aia vezi ce urmeaza, o sa te puna sa alegi o imagine, oricum te indruma ei. si la sfarsit o sa-ti verifici e-mail-ul si apesi pe link-ul dat si ai rezolvat treaba.

| dianacool a răspuns:

Pai,scrii pe google facebook
apoi,dai pe primul site si iti apare undeva acolo pe prima pag inregistreaza-te, si scrie asa
prenume:
nume de familie:
e-mailul tausadadica adresa de yahoo messenger)
re-enter emailsadadica mai scrii odata adresa de yahoo messenger)parola noua sadadica bagi tu o parola oarecare)-sa zicem floare
suntsadselecteaza sexul)-feminin, masculin
zi de nasteresadziua-depinde in ce zi te-ai nascut);(luna-ex.martie; august.etc;(anul-ex 2000,1999, 1995)
asta e tot apoi astepti un mail si dai pe pagina ta
sper ca te-am putut ajuta

| smaranditza a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
asta e link-ul(cauti pe google facebook si acolo vezi unde scrie cont nou! dealtfel, ca la orice site!

| Emyliii a răspuns:

Urmezi Pasii :* [http://www.facebook.com/] :D.