| nikoleta93 a întrebat:

Cine stie cum pot pune fake Idle la yahoo 10 sau chiar la yahoo 9 cine stie sa imi lase si mei un mesaj cu id :*:*:*

13 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Http://www.stealthsettings.com/fake-idle-icon-status-ymessenger.html
Dar nu merge pe 9 sau 10.
Sau mai poţi face în felul următor:
Daca îţi laşi calculatorul aprins şi eşti intrat pe mess şi pleci de lângă el, el se va "muta" automat idle la status după câteva minute după ce ai plecat.

| BabyPink a răspuns:

Sper că ai înţeles.
Succes! :*

| simoSTAR a răspuns:

Mda... fake idle inseamna idle fals, adica sa iti arate idle chiar daca esti la calculator...vad ca ceilalti incearca sa explice dar nu au nici o treaba cu ce explici u.
http://www.stealthsettings.com/fake-idle-icon-status-ymessenger.html descarci de acolo si jos sunt pasii pe care trebuie sa ii urmezi

| simoSTAR a răspuns:

@neimportant, fake idle inseamna idle fals, adica ea vrea sa ii arate idle si atunci cand este la pc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum faci ca sa iti apara idle da nu stiu cum fac ca sa creasca(adica daca el nu mai este la calculator de 1 minut am vazut ca se face 2 3 4 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pleci de pc si iti aparebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C prostiiwinkingsunteti oameni prostiwinking fake idlewinking fals falsss falss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Show_durr

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

Poi daca vrei sa iti apara idle imediat dupa ce ai plecatde la pc sa zicem cand intri pe mess dai sus unde scrie messenger dupa aia dai privacy options sau dai preferences dupa aia dai privacy si bifezi acolo unde scrie "show me as 'Idle' if I don't use the computer for" si imediat este o casuta cu 2 sageti sus si jos si iti alegi acolo la cate minute vrei sa iti apara Idle de exemplu daca ai ales 1 imediat la 1 minut apare idle daca ai plect de la pc sau nu mai umbli pe eltongue dupa aia dai apply si ok si gata cu idlebig hug iar asta cum o stiu eu merge la toate variantele de mess adica pana acum mie mi-a mers la toate succes sper ca te'am ajutat>big grin

| InGeR aLb a răspuns:

Pai pur si simplu nu stai la calculator si ti se pune ceasul si scrie idle mare lucru...

| Alina911 a răspuns:

Baii cititi inainte sa dati un raspuns... cei care au zis ca sa iti setezi messu` ca sa apara idle dp un minut in care nu ai folosit pc`ul. nu s-au gandit inainte. Oameni buni fata asta vrea FAKE IDLE. nu mai dati raspunsuri daca nu o ajuta la nimic.

| ginohack a răspuns:

Am eu idle pentru messenger 10 :) uite poze programu-l este unu german mai multe detalli unicatu_gino@yahoo.com!
POZA de la IDLE : [ al poti seta tu :) ] : Poza : http://www.postimage.org/image.php?v=TsWLXBJ

| ginohack a răspuns:

Am eu pentru messenger 10 :) se vede in poza am postat si o poza
mai multe detalii unicatu_gino@yahoo.com
UITA POZA :D : http://www.postimage.org/image.php?v=TsWLXBJ