| andreeaoap a întrebat:

Cn stie un program de modificat poze, gen sa se vada calr chipul sau obiectul iar in spate sa se vada in ceata? Multumesc!

6 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Exsită Cymera, dar e pentru Android și poate fi downloadat din Magazin Play. Baftă!

| T7uk a răspuns:

Photoshop.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Cel mai bun site, de editat fotografi este, www.pizap.com
Imgur.ro,uploandezi o imagine şi o editezi, dacă nu poţi spune-mi!
Mai sunt multe, dar astea sunt cele mai multe.
O zi bună!

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Photoshop.

| andreeaoap explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Nu stiu sa folosesc photoshop pentru ceia ce imi doresc eu

| KinderBeeeib a răspuns:

Cele mai bune sunt cele pe care le iei cu bani si pe locul doi cele downald-ate incearca-ti norocul pe photoshop, photobucket etc

Si unul foarte bun ar fi mywebface, http://pixlr.com/ e iar foarte eficient, depinde :) Funda?