| Kardolei a întrebat:

Credeti ca merita sa pun folie de plastic pe s6 edge? Am avut pana acum 3 folii de sticla, dar toate s-au spart dupa maxim o saptamana de la aplicare. Eu nu le faceam nimic, insa se desprindeau din laterat.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| catalinus13 a răspuns:

Pai boss cumpara ma de la firme originale care sa acopere si fata telefonului chit ca sunt mai scumpe dar merita si chiar daca sunt de sticla daca se deslipeau ca nu erau puse bine

| GherGhe_Valntin_1998 a răspuns:

Pune folie de sticla la un expert, dacă ai fost de 3 ori la același expert sa iti puna folie de stilca se poate sa fie Bună folia