| davidtm a întrebat:

Credeti ca o sa ma marit cu Gherghinela? El e cu patru ani mai mare decat mine si are un caine pechinez surd"

6 răspunsuri:
| VeveritaBestiala a răspuns:

Sigur o sa te mariti cu ea, sunteti meniti unul celuilalt happy

| Miruna79 a răspuns:

rolling on the floor)

| alexcobain a răspuns:

Da da sigur esti amuzant! nu iti mai face sperante sa pacalesti oamenii! toata lumea stie ca acel caine este de fapt orb!

| G2225hda a răspuns:

1.Se potrivea la categoria T/A(asta dovedeste ca esti nou p-aici)
2.Asta e un exemplu pe care seite-ul il da, ca nu avem voie sa postam intrebari de asteahappy

O zi bunahappy

| alina4402 a răspuns:

Stai putin adica ea este mai mare decat tine?! ia-ti o femeie mai batrana, dupa la batranete ea o sa aiba grija de tine daca nu o sa-i ramana mostenire averea ta.
asa ca ai grija.eu asa as face

| supermamici a răspuns:

Si pechinezul pare o partida buna happy