| alexsok a întrebat:

Cu ce pot lipi doua bucati de fier unha de alta in afara de suduru am auzit ca e un fel de lipici imi poate spune cineva un nume un pret ceva

multumesc

10 răspunsuri:
| brokenwing a răspuns:

Poxipol

| alexsok explică (pentru brokenwing):

Acrezi ca tine ca e pentru o catedra de la scoala la un picior sa miscat putin si vreau sa o lipesc

| brokenwing a răspuns (pentru alexsok):

Tine. uite ce zic baietii astia aici: http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=413759

| alexsok explică (pentru brokenwing):

Ca am sa incerc maine asta si am dunc sa cumpar imi zici si mie cam cat ar costa ca sa stiu ce bani iau la mine

| brokenwing a răspuns (pentru alexsok):

Pana in 15 lei cel transparent.

| vLd a răspuns:

Salut Alexsok nu sunt sigur dar cred ca se numeste prelandezbig grin Costa in jur de 8-15 lei.

(funda)

| alexsok explică (pentru vLd):

Nu tine prelandezul dar mersi ca ai incercat

| zxzx a răspuns:

Poxipol sau cu silicon, e unu cu 2 tuburi unul in altul si curg aman2 odata, tine foarte bine...iti trebuie pistol special pentru tub din ala

| alexsok explică (pentru zxzx):

Bogdane am zis ca vreau sa o lipesc nu sa o izolez ca e pentru o catedra si vreau sa tina

Răspuns utilizator avertizat