| JokeruRo a întrebat:

Cu ce program as putea eu sa filmez în jocuri la o calitate full hd (1080p).
Am încercat sa filmez cu fraps dar nu este prea bun...
Dacă ştiţi voi un program mai bun decât fraps şi un link de unde l-aş putea descărca v-aş fi foarte recunoscător am chiar mare nevoie happy.
Răspunsul câştigător primeşte fundiţăă!
Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Eu de obicei filmez cu Bandicam. E ok, filmeaza in full HD fara probleme, fara drop la fps, etc.
Link ai aici: http://www.bandicam.com/

O zi buna,
-Helper69.

| JokeruRo explică (pentru Helper69):

Şi eu filmez cu bandicam dar pot filma doar 10 miunute.

| Helper69 a răspuns (pentru JokeruRo):

Salut,

Dacă vrei să filmezi mai mult trebuie să îl cumperi. Așa îți dispare și watermark-ul.

O zi bună,
-Helper69.

3 răspunsuri:
| floppy98 a răspuns:

Daca ai o placa video Nvidia decenta, un HDD la 7200rpm si un Intel i3 minim poti folosi ShadowPlay-ul din GeForce Experience