| Cortex a întrebat:

Cu ce program free pot taia fragmente dintr-o piesa mp3? Am incercat cu windows movie maker ca ma gandeam ca s-ar putea, dar nu.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Naidure a răspuns:

Fl studio

| dan1998 a răspuns:

Audacity

| geoluk a răspuns:

Mp3 cutter

| Allecsandrra a răspuns:

Daca ai Nero in calculator, trebuie sa ai si Nero Wave Editor, si este foarte bun si simplu! Bafta!

| crina32232 a răspuns:

Poti taia cu movie maker doar ca trebuie sa apesi in caseta unde este plasata piesa si va fi accesata optiunea unde taie.

| CosminM98 a răspuns:

Incearca Virtual Dj.Eu sunt dependent de el poti mixa sau taia sau....ai sa vezi ...descarcal.