| Cristi3672 a întrebat:

Cu ce program pot descărca/downloada clipuri de pe telegram?

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Clipurile fiind cumva de pe YouTube, si însoțite de text și link-ul de pe YouTube?
Asa ceva poți doar sa copiezi (linkul), sau sa dai Forward cuiva, sau share.

De downloadat, o faci direct din YouTube, copiind link-ul clipului, si inserandu-l in 4K Video Downloader sau YouTube DownloaderHD

Pentru clipuri urcate direct pe Telegram, se procedează cum a indicat colega.
Daca nu observi direct cele 3 puncte, clipul trebuie întâi "selectat", sau mai bine spus, trebuie "intrat" în el.

| Lioana a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un program. Le downloadezi direct din conversatie. Apeși pe cele 3 puncte si dai pe "Save to galery".

| Cristi3672 explică (pentru Lioana):

Nu găsesc nicăieri opțiunea aceasta

| Lioana a răspuns (pentru Cristi3672):

In coltul din dreapta sus al video-ului.

| Cristi3672 explică (pentru Lioana):

Sunt clipuri PPV copiate de pe OF. Dacă deschid clipurile de pe telefon, descărcarea incepe automat în schimb de pe PC nicicum nu apare săgeata în jos pentru descărcare...